Starszaki żegnają przedszkole

2024-06-21

19 czerwca z przedszkolem żegnały się najstarsze grupy „Motylki” oraz „Pszczółki”. Starszaki przygotowały specjalny program artystyczny. Motylki tańcem do piosenki „Witajcie w naszej bajce” oczarowały publiczność , natomiast Pszczółki rozśpiewały widzów piosenką „Już nadszedł czas”. Po występach był czas na kilka ciepłych słów w stonę każdej pani pracującej w naszym przedszkolu oraz pana Marka. Następnie Starszaki wręczyły  własnoręcznie wykonane upominki wszystkim pracownikom przedszkola. A na koniec uroczystości młodsze przedszkolaki wierszykami i piosenkami pożegnały starszych kolegów i koleżanki, życząc im samych sukcesów na nowej drodze edukacyjnej. Drogie Starszaki, będziemy za Wami tęsknić!!!